ייעוץ משכנתא פרטי

ייעוץ משכנתא פרטי

ייעוץ משכנתא פרטי – לדאוג לפרטים הקטנים

אם מצאתם את עצמכם חולמים על דירה נחשקת, ומתכננים בדמיונכם לפרטי פרטים איך היא תראה ואיך תתמקמו בה, בוודאי אתם לוקחים בחשבון כי דירה כוללת בעסקת חבילה גם תשלומי משכנתא חודשיים לבנק.
לא רבים יכולים להרשות לעצמם לרכוש דירה במזומן (וגם אלה שכן, זה לא תמיד מומלץ כלכלית לעשות זאת) וכאשר מדובר במשכנתא, בשנים האחרונות עלתה המודעות לצורך בייעוץ משכנתא (משכנתא הפוכה).
המשכנתא הינה הלוואה גדולה מאוד, מורכבת מתמהיל של מסלולי ריבית והחזר שונים, ונפרשת על פני תקופת החזר ארוכת שנים. כמובן שהלוואה זו כרוכה בריבית, המטרה שלכם היא לשלם כמה שפחות ריבית.
לעיתים כל תנודה קלה שנראית לא משמעותית באחוזי הריבית עשויה להתבטא בתשלום שיצטבר לכדי עשרות אלפי שקלים. ייעוץ משכנתא פרטי יכול לחסוך לכם עשרות ואף מאות אלפי שקלים בכל עסקת משכנתא (מחזור משכנתא).

למה צריך יועץ משכנתאות פרטי?

יועץ משכנתאות פרטי מודע לכל השינויים החלים בשוק המשכנתאות, כמו תמהילי המשכנתאות המשתנים מעת לעת, הוא מודע לדרכים בהם הבנקים נוקטים כדי להתמודד עם השינויים ולשמור על רווחי ריביות, והוא מנהל משא ומתן מקצועי מול הבנק במטרה לייצג את האינטרסים שלכם והשיג עבורכם את התמהיל המנצח בריביות האטרקטיביות ביותר עבורכם (ייעוץ פיננסי).

השגת אישור משכנתא למסורבים

ישנם אנשים הנתקלים במה שנקרא סירוב של הבנק לאשר להם משכנתא, זה ממש לא אומר שצריך לוותר על חלום הדירה.
ייעוץ משכנתא פרטי ידאג לייצוג הנתונים הפיננסיים שלכם באופן חיובי וידאג לטפל בנקודות התורפה מה שעשוי להביא לאישור המשכנתא על ידי הבנק.

בניית תוכנית פיננסית

החיחים תנודתיים וקיימים שינויים רבים. לעיתים אתם חוששים שסיכונים שונים יגרמו לקושי בהחזר תשלומי המשכנתא, אולי אתם מתכננים להקים עסק עצמאי, אולי צפויות לכם הוצאות רפואיות גבוהות, כמובן שאת הבנק ממש לא כדאי לשתף בחששות האלה, כי זה עלול להתנקם בכם בהורדת דירוג האשראי שלכם והגדלת אחוזי הריביות ואף לסירוב למשכנתא.
כאן בדיוק נכנס ייעוץ המשכנתא הפרטי, היועץ ישמע את החששות שלכם ויתווה עבורכם אסטרטגיות מתאימות המתייחסות הן למשכנתא ולהחזריה והן להתנהלות כלכלית (משכנתא לכל מטרה).

ייעוץ משכנתא פרטי – השוואות בין בנקים

לעיתים הצעות של בנקים שונים עשויות להיות שונות זו מזו באופן משמעותי.
אם אין לכם עין מקצועית אולי לא תבחינו בדקויות ולא ממש תבינו את מלוא המשמעות הפיננסית של הבדלים שנראים מזעריים.
יועץ משכנתאות מקצועי ידע להשוות באופן בהיר בין ההצעות השונות ולכוון אתכם אל ההצעה האופטימלית.  

אולי יעניין אותך גם
ייעוץ משכנתא פרטי
השאירו פרטים

נשמח לענות על כל שאלות

atgrow

נשמח לענות על כל שאלות

מידע מקצועי